Мы заботимся

Препараты

Майстер клас Сушия для провізорів Львова

У Львові 04.12.2013 відбулись два майстер класи в "Сушия" для 20 провізор аптечної мережі Сальве.

Всі учасники також прослухали презентації по Вітакапу,Гінсоміну,Енату,які провів КАМ Шикета Степан.
Майстер-клас з приготування суші – звучить цікаво, чи не так?! Всі ми обожнюємо смакувати суші, але чи думали Ви колись про те, щоб готувати цю чудову страву самостійно?!

Суші – екзотична японська страва, яка має незвичайний смак та вигляд, чим і приваблює увагу. Останнім часом особливе зацікавлення викликає приготування суші, адже кожен хоче навчитися готувати смачні та незвичайні страви.

Українці – приклад гостинності, вони обожнюють приймати гостей та годувати їх чимось смачненьким і роблять це краще за інших. А от якби взяти і навчитися готувати суші самому! Уявляєте, як здивуються Ваші рідні та близькі, коли Ви спеціально для них приготуєте "Філадельфію" чи "Каліфорнію". Напевно, вони й гадки не мають, що Ви в змозі влаштувати у себе вдома невеличкий японський ресторан!

Майстер-класи в «Сушія»  подарував букет яскравих вражень від процесу самостійного приготування улюблених ролів. На майстер-класі провізори  ознайомилися  із традиціями японської кухні, дізнались  секрети приготування справжніх японських суші і навчились  створювати кулінарні шедеври власними руками.

Зі слів провізорів : - це вперше для нас організовано таке цікаве дійство,дякуємо компанії Мега!